„Wyjaśnimy sobie wszystko w oktagonie”

Dawid Ambroziak, to jeden z zawodników, o którym słyszy się w kontekście FAME MMA głównie z powodu wysokiego poziomu sportowego, jaki prezentuje w oktagonie. Jednak tym razem piszemy nie o tym, co wydarzyło się klatce, lecz na sesji zdjęciowej Federacji.

Ambro, który zmierzy się w łódzkiej Atlas Arenie z Kasjuszem, dał świetną walkę na pierwszej gali, gasząc w zaledwie 40 sekund Dawida Ozdobę, który zmuszony był odklepać duszeniem zza pleców. Wszyscy wysoko oceniają jego umiejętności fighterskie. Eksplozywny, silny i przede wszystkim techniczny zawodnik, który jest mocny w każdej płaszczyźnie. Z kolei „Don Kasjo” jest debiutantem. Jak się okazuje, nie jest tym faktem ani trochę onieśmielony. Niedawno, na sesji zdjęciowej dla FAME MMA doszło do krótkiej wymiany zdań pomiędzy zawodnikami. Nie wiemy dokładnie, co powiedział Dawidowi Kasjusz, ale Ambro wyraźnie stracił panowanie nad sobą i postanowił nie czekać do 30 marca. Zobaczcie, jak skończyła się cała sytuacja.

Nie oszukujmy się, tu nie ma mowy o miły gestach wobec przeciwnika, zbijaniu piąteczek itp. Czeka nas naprawdę ostre starcie. Wiemy, że Ambroziak wyjdzie do tej walki z takim samym nastawieniem jakie prezentował w walce z Ozdobą – maszyny nastawionej na dewastację. Ciekawe, jak na ewidentny argument siły odpowie Kasjusz i jakim werdyktem zakończy się ta walka.