FAME NEWS

Co słychać, na nieco ponad dwa tygodnie przed galą?

Od pierwszej konferencji, która odbiła się szerokim echem w internecie, minęło już blisko trzy tygodnie. Nie tylko poznaliśmy przeciwniczkę Marty Linkiewicz, ale byliśmy też świadkami niesamowicie ostrego starcia, do którego doszło pomiędzy Linkimaster a Esmeraldą podczas transmisji live. Latające szklanki, wyzwiska i wielka awantura.

Tak w skrócie można opisać to, co wydarzyło się w trzeciej odsłonie konferencji, podczas której zmiażdżyliśmy poprzedni rekord oglądalności live na polskim YouTube wynoszący 109.000 widzów. Transmisję naszego wydarzenia, którą prowadził na swoim kanale Lord Kruszwil, obejrzało 201.500 fanów FAME MMA. Ten wynik to absurdalnie wyśrubowany rekord i jednocześnie bardzo wysoko zawieszona poprzeczka przed kolejną konferencją.

Do tego czasu zawodnicy zaszyli się w siłowniach i klubach, przelewając hektolitry potu, doskonaląc techniki stójkowe i szlifując umiejętności parterowe. Naszemiasto Warszawa przygotowało świetny materiał, na którym widać jak ciężko trenują zawodniczki pierwszej w historii FAME MMA walki kobiet. Zarówno Marta, jak i Monika, są zdeterminowane i gotowe na wszystko, by 30 marca wyjść z oktagonu łódzkiej Atlas Areny z uniesionymi w geście zwycięstwa rękoma.

Mieliśmy też okazję przyjrzeć się z bliska przygotowaniom Hassiego, który trenuje pod okiem Anzora Azhieva. Już teraz wiemy, że jego walkę z Wiewiórem ciężko będzie nazwać freak fightem. Mówimy o dwóch solidnych zawodnikach, którzy prezentują naprawdę wysoki poziom sportowy. Czekamy z niecierpliwością na to starcie.

Z gali FAME MMA został usunięty Łukasz Langowski, który nie dotarł na pierwszą konferencję, tym samym nie wywiązując się z podstawowych warunków kontraktowych. W jego miejsce wskoczył Bodychrist, który już 30 marca stanie oko w oko z Marcinem „Mnichem” Wójcikiem.

FAME MMA to nie tylko niespodziewane, czasem śmieszne sytuacje podczas konferencji czy spotkań z mediami. To również nieprzewidziane zdarzenia losowe, które odbijają piętno na przetrenowanych zawodnikach. 12 marca dotarła do nas informacja, że ze swojej walki wypada Dawid Ambroziak. Popularny Ambro doznał złamania kości śródręcza z przemieszczeniem. Na chwilę obecną nie wiemy jeszcze, jak długo będziemy musieli poczekać na powrót Dawida do oktagonu. Tymczasem włodarze gali szukają zastępstwa dla Kasjusza Życińskiego. Prawdopodobnie jego przeciwnik zostanie ogłoszony w nadchodzącym tygodniu.

A co czeka nas na drugiej konferencji? 24 marca w Warszawie o godzinie 13:00 rozpocznie się Meet And Greet z zawodnikami. Bilety na to wydarzenie pojawią się w sprzedaży już niebawem. Natomiast o godzinie 18:00 rozpocznie się konferencja, której transmisję live będzie można obejrzeć ponownie na kanale Lorda Kruszwila. Liczymy, że i tym razem fani nie zawiodą.